Untitled 1
ماه تیر و مرداد، خبرهای داغی را در حوزه سرمایه گذاری جسورانه به همراه داشت.

سرمایه‌گذاری ۳۰۰ میلیاردی فناپ

کیوان جامه بزرگ معاون توسعه راهبردی هلدینگ فناپ اعلام کرد فناپ قصد دارد ۳۰۰ میلیارد تومان در استارت آپ پادرو سرمایه‌گذاری نماید. این سرمایه گذاری به ازای دریافت ۶۲.۵ درصد از سهام پادرو خواهد بود. این سرمایه‌گذاری یکی از رکوردهای سرمایه‌گذاری در اکوسیستم جسورانه کشور به شمار می‌رود و بنا بر اعلام مسئولان فناپ، این هلدینگ قصد دارد در سه سال آینده ۶۵۰۰ میلیارد تومان در شرکتهای مختلف سرمایه‌گذاری نماید.

پادرو پلتفرمی برای ارائه خدمات به کسب وکارهای مختلف در حوزه های پرداخت، ارسال بسته ها، مدیریت سفارش ها و ارتباط با مشتریان است.


ورود گروه اقتصادی کرمان خودرو به حوزه سرمایه‌گذاری خطرپذیر

هلدینگ اقتصادی کرمان خودرو و استارت آپ «استادکار» طی مذاکراتی که در سال ۹۹ داشتند، خرداد ماه سال ۱۴۰۰ تفاهمنامه‌ای جهت سرمایه‌گذاری این گروه اقتصادی در استادکار به امضا رساندند.


سرمایه‌گذاری مبین وان کیش در «تماشاخونه»

تماشاخونه که پیش‌تر به عنوان پلتفرم VOD آسیاتک به حساب می‌آمد و دو سالی از فعالیت آن می‌گذرد، حالا با مشارکت شرکت مبین وان کیش و سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیارد تومانی این شرکت، وارد فاز دیگر فعالیت خود شده است. گفتنی است مبین وان با این آورده نقدی، سهمی سی درصدی از پلتفرم تماشاخونه کسب کرده است.


«نبض»ِ حرکت اول می‌تپد

حرکت اول با انتشار خبری اعلام کرد در استارتاپ نبض که در حوزه سلامت الکترونیک فعالیت میکند، سرمایه گذاری نموده است.

این سرمایه‌‎گذاری اوایل خرداد ماه جاری انجام شده است. جزئیات بیشتری درباره مبلغ سرمایه‌گذاری و درصد سهام اعطایی منتشر نشده است.

گفتنی است «نبض» استارت آپی ۵ ساله است که در زمینه طراحی و ساخت ابزارهای هوشمند حوزه سلامت فعالیت می‌کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *